صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / اکسیدان / مرکز فروش اکسیدان ۱۲۰ میل

مرکز فروش اکسیدان ۱۲۰ میل

اکسیدان ۱۲۰ میل که در بازار ها به فروش می رسند عموما دارای استاندارد ویژه ای می باشند. برای انتخاب بهترین نوع این محصولات هم می توانید به سراغ نمایندگی های معتبر بروید و در شکل دیگر، مراجعه حضوری به نمایندگی های فروش آن ها داشته باشید.

مرکز فروش اکسیدان ۱۲۰ میل

اطلاعاتی درباره کیفیت اکسیدان ۱۲۰ میل

اطلاعاتی درباره کیفیت اکسیدان ۱۲۰ میل در زمینه رنگ کردن مو از ماده اکسید کننده پراکسید هیدروژن استفاده می شود. هنگامی که پراکسید هیدروژن با یک پارا رنگ ترکیب می شود ، ساختار “imin” ایجاد می شود ، و ترکیب جدیدی به نام متا رنگ ایجاد می کند.

رنگهای پارا اکسیده شده و پلیمریزاسیون اتفاق می افتد ، بلورهای پاراگراف PTD شروع به تولید رنگهای خود می کنند و تا 300 برابر اندازه طبیعی خود با هم ترکیب می شوند و متا رنگ ها را تشکیل می دهند. اکسیژن اضافی با رنگدانه های موی طبیعی موجود واکنش نشان می دهد تا اثر بلند کردن کمی داشته باشد.

پراکسید پیوندهای شیمیایی را در موها شکسته و گوگرد را آزاد می کند ، که بوی مشخص محصولات رنگ آمیزی مو را تشکیل می دهد. با تجزیه شدن ملانین ، یک رنگ دائمی جدید به قشر مو پیوند می یابد. انواع مختلفی از الکل و نرم کننده نیز ممکن است در محصولات رنگ مو وجود داشته باشد. تهویه مطبوع ، کوتیکول را پس از رنگ بستن ، در بسته بندی می کند تا از رنگ جدید محافظت کند.

قیمت تولیدی اکسیدان ۱۲۰ میل

قیمت تولیدی اکسیدان ۱۲۰ میل قیمت اکسیدان بسته به نوع، ابعاد و اندازه، برند تولید کننده، میزان عرضه، میزان تقاضا، مواد اولیه مورد استفاده در تولیدی اکسیدان ، میزان واردات و صادرات و بسیاری از عوامل مهم دیگری که بر روی قیمت گذاری آن موثر هستند، متفاوت است. هر ساله قیمت بهترین نوع این کالا ها توسط اداره بازرگانی مشخص شده و به تمامی فروشگاه ها و شعبه های فروش در بازار سراسر ایران اعلام می کنند. 

هنگامی که به هرکدام از اقسام این اجناس نیاز داشتید می توانید به یکی از مراکز گفته شده مراجعه نمایید. از سویی باید اشاره کرد که در این بین مکان هایی هستند که علاوه بر فروش اقسام درجه یک، به ارائه نمونه های اقتصادی تر نیز می پردازند.

چند سالی است که نرخ انواع این نمونه ها بنا به دلایل سیاسی و اقتصادی همانند: تحریم و تورم حاکم بر جامعه دچار نوسان های شدیدی شده است و نمی توان نرخ ثابتی را برای آن ها عنوان کرد. با این تفاسیر هنوز هم مراجع زیادی هستند که این محصولات را با قیمت های استثنایی به صورت ویژه ای به فروش می رسانند. این امر سبب شده است تا کسانی که بودجه کمی برای تهیه این محصول دارند به راحتی به این مرکزها مراجعه کرده و مایحتاج خود را تامین کنند.

می توانید با ما تماس بگیرید و سؤال خود را در مورد این محصول بپرسید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش انبوه اکسیدان کرم البورا 6درصدی

سفارش انبوه اکسیدان کرم البورا 6درصدی توسط افراد بسیار زیادی که اکسیدان برای آنها دارای کاربردهای بسیار زیادی بوده انجام می شود. سفارش اکسیدان البورا یکی از منا

دیدگاهتان را بنویسید