Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 92 in /home/adukbsor/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت عمده رنگ موی آلبورا | خرید محصولات شرکت آلبورا - سنا

قیمت عمده رنگ موی آلبورا | خرید محصولات شرکت آلبورا

قیمت عمده رنگ موی آلبورا

انتخاب بهترین و مناسب ترین رنگ مو 

رنگ مو یکی از نکاتی است که در زیبایی صورتتان تاثیر بسیاری دارد. همان قدر که لباس هایی که به تن می کنید باید با هم هماهنگی داشته باشند، رنگ مویی که انتخاب و استفاده می کنید باید با دیگر اجزای صورت تان هماهنگی و تناسب داشته باشد. 

رنگ مو ها یکی از مهم ترین محصولات آرایشی مو هساتند. در کشور های توسعه یافته بیش از 70 درصد از خانم ها حداقل یک بار از رنگ مو استفاده نموده اند و یا به طور منظم مو را رنگ می کنند. یکی از مهم ترین علل رنگ کردم مو تغییر رنگ مو های خاکستری و پوشاندن سفیدی مو می باشد. بیش از 80 درصد از رنگ مو ها از نوع اکسیدانی یا دائمی هستند. مخلوط آب اکسیژنه و یک عامل قلیایی (مانند آمونیاک) سبب روشن شدن رنگ طبیعی مو می گردد و به دنبال ان استفاده از رنگ مو های دائم غیر قابل شست و شو با اب سبب جایگزین شدن این رنگ، در مو می شود. با توجه به پیچیدگی ساختار شیمیایی مواد سازنده رنگ مو، در نظر گرفتن سلامت و کیفیت این فراورده ها بسیار دارای اهمیت می باشد. 

قیمت عمده رنگ موی آلبورا | خرید محصولات شرکت آلبورا

قیمت عمده رنگ موی آلبورا

قیمت عمده رنگ موی آلبوراآیا رنگ مو آلبورا خوبه؟ 

رنگ موی سر آلبورا تحت لیسانس شرکت CARASA اسپانیا یک رنگ مو دائمی است که فرمولاسیون آن با ساختار مو های ایرانیان هماهنگی کامل دارد. این رنگ مو حاوی ویتامین C و نرم کننده و حالت دهنده موی سر می باشد که باعث درخشندگی مو می گرددو همچنین از خشک شدن و شکنندگی مو جلوگیری می نماید. رنگ موی آلبورا با ترکیبی از روغن های گیاهی کنجد ، زیتون، جوانه گندم و کراتینه تولید می گردد. روغن کنجد به دلیل ویژگی آنتی اکسیدانی بسیار قوی که دارا می باشد به ثبات رنگ مو کمک می کند. همچنین رنگ آلبورا با استفاده از کراتین جهت حذف شکنندگی مو و جلوگیری از وز شدن مو استفاده می گردد. با ترکیبی از عصاره آلوئه وراو جوانه گندم، در نهایت باعث حجم دهی و درخشش موها و نرمی آن می شود. 

انواع برندهای تولید کننده رنگ مو

انواع برندهای تولید کننده رنگ موبهترین برند های رنگ موی خارجی 

با گسترده شدن دامنه ی استفاده از محصولات ارایشی مو شرکت های زیادی دست به تولید انبوه و متنوع رنگ مو زدند. تنوع رنگی و کیفیت بالای رنگ موهای برند های خارجی نیز طی سالیان اخیر بیشتر شده اس. در ادامه چند برند را به شما معرفی می کنیم. 

رنگ موی لورآل : رنگ موی لورآل دارای رنگدانه های قوی و پر رنگ است که رنگ دلخواهتان را بر روی مو ها ایجاد کرده و اگر مو های سفید داشته باشید، لورآل به طور کامل آن ها را پوشش دهی خواهد کرد. لورآل با سابقه ای یکصد ساله در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی جزو برند های محبوبی است که امروزه محصولات خود را در بیش از 150 کشور جهان عرضه می کند و حائز رتبه ی اول جهانی در این صنعت است. 

رنگ موی گارنیه : شرکت گارنیه (Garnier) در تولید رنگ مو های با کیفیت شناخته شده است. در کیت رنگ موی کارل نچرال علاوه بر کرم موی 40 میلی متریفف اکسیدان و کرم نرم کننده برای استفاده بعد از رنگ کردن وجود دارد که به تغییر رنگی تمام و کمال و با مراقبت حرفه ای کمک می کند. این رنگ مو حاوی ذوغن های شی باتر، آووکادو و زیتون می باشد که به تقویت و ترمیم مو کمک و از اثرات احتمالی رنگ مو جلوگیری می کنند. رنگ موی کالر نچرال گارنیه تا 8 هفته پس از رنگ کردن از خشکی و اسیب دیدگی مو جلوگیری می کند و می تواند مو های سفید را 100% پوشش دهد.

رنگ موی رولون : رنگ مو رولون محصولی بسیار پیشرفته و غنی است که به طور کامل مو ها را کاور کرده و رنگی بسیار دلنشین بر روی مو ها ایجاد می کند. برند Revlon فرمولاسیون رنگ های خود را به گونه ای طراحی کرده که آسیبی به مو ها نرساند و پس از رنگ کردن، شما مو های ابریشمی داشته باشید. برخی محصولات رولون رنگ بندی تخصصی دارند که به شما کمک می کنند تا نیازی به ترکیب رنگ نداشته باشید و رنگ دلخواه خود را به راحتی بر مو ها ایجاد کنید. 

نمایندگی فروش رنگ مو آلبورا

نمایندگی فروش رنگ مو آلبوراپخش عمده رنگ موی البورا برای نمایندگی محصولات آلبورا در تهران و شهرستان ها این امکان را برای مشریان فراهم می آورد که انواع رنگ های مورد نظر خود از این برند را در تعداد بالا و به صورت عمده برای سالن های آرایشی و حتی برخی دارو خانه ها سفارش داده و با قیمتی مناسب تر نسبت به قیمت خرید جزئی آن بهره مند شوند. و در کار خود نیز سود بیشتری به دست آورند. 

خرید ارزان ترین رنگ مو

خرید ارزان ترین رنگ مورنگ موی ایرانی خوب 

برند های مختلفی از محصولات آرایشی در سطح کشورمان به ارائه رنگ موی سر می پردازند در این میان کیفیت رنگ موی پلو ، البورا، بیول و غیر مورد رضایت بیشتری از مصرف کنندگان قرار گرفته است.

در سال های اخیر برند های رنگ مو ایرانی هم پیشرفت زیادی داشته اند و توانسته اند رنگ مو های خوب و با کیفیتی به بازار عرضه کنند. برند های همچون اتوسا ، مارال و دوماسی نیز از این دسته می باشند. و نکته ی مثبت اینکه رنگ مو های داخلی نسبت به انواع خارجی معقول تر مناسب تر است. 

رنگ موی آتوسا رویال : این رنگ یک محصول حرفه ای و دائم است که به دلیل غلظت و تراکم بالای رنگدانه ها قادر است تار های سفیذ و خاکستری را پوشش دهد و رنگ موجود را تیره تر یا روشن تر نماید ودر هر شرایطی پایدار است. رنگ موی آتوسا رویال حاوی کراتین و روغن های گیاهی و نرم کننده و ویتامین سی می باشد.

رنگ موی مارال : برند آرایشی بهداشتی مارال (maral)، یکی از برند های با کیفیت ایرانی است که در رقابت با محصولات خارجی به راحتی آن ها را پشت سر می گذارد. این محصول طیف رنگی بسیار متنوع و زیبایی دارد. 

رنگ موی دوماسی : رنگ مو دوماسی با فرمولاسیون و مواد فرانسوی تولید شده و این محصول قابلیت پوشش دهی فوق العاده ای داشته و حاوی نرم کننده و روغن کنجد ، بادام، زیتون، نارگیل جهت ترمیمو تقویت مو ها بوده است و زیبایی را برای مصرف کننده محسوس می کند. 

رنگ موی دیفرنت کالر : این محصول نیز یک برند قابل قبول دیگر برای مصرف کنندگان ایت که برای دیدن کاتالوگ رنگ دیفرنت کالر می توانید به وب سایت های این شرکت مراجعه فرمایید. 

آموزش استفاده از روشن کننده های مو

آموزش استفاده از روشن کننده های مورنگ موی اطلسی ابریشمی یکی از نمونه رنگ هایی است که باز شدن آن به مهارت آرایشگر نیز بر می گردد و بستگی به اینکه چه مقدار از رنگ با اکسیدان ترکیب می شود نیز دارد. در نتیجه بخشی رنگ موی مورد نظر رنگ زیر موها هم بسیار حائز اهمیت است به طوری که اگر مو هایی یک دست داشته باشید رنگ بهتر روی مو می نشیند. 

ترکیب رنگ موی آلبورا 

نکات زیر را برای ترکیب رنگ مو ها در نظر بگیرید: 

  • در ترکیب رنگ مو دقت کنید که بیش از دو یا سه رنگ را مخلوط نکنید زیرا رنگ ثبات لازم را پیدا نمی کند. 
  • هرگز رنگ های با تن های متفاوت را با هم ترکیب نکنید، زیرا ایجاد بی نظمی می کند. 
  • هرگز رنگ های کارخانه های متفاوت را ترکیب نکنید، چون هر کارخانه ای فرمول مخصوص به خود را دارد. 
  • اگر به استفاده از رنگ های ترکیبی علافه دارید، رنگ هایی را که اختلاف تن و پایه ان ها زیاد نیست را می توان در شرایط خاص زیر با هم ترکیب کرد: 

_ سری سرد در یک پایه مثلا N8 + A8 + C8 

_ سری گرم در یک پایه ی گرم V7 + R7 

_ سری N با هر رنگی ولی با یک پایه ترکیب می شود، مثل N9 + C9 

کاتالوگ رنگ مو آلبورا

کاتالوگ رنگ مو آلبورابا مراجعه به بوتیک های آرایشی برای خریذ رنگ آلبورا از کاتولیک رنگ مو آلبورا که فروشنده ها در اختیار مشتری می گذارند، استفاده می شود. تا با دقت کامل رنگ مورد نظر خود را با دیدن نمونه یآن انتخاب و خریداری کنند. اما در صورت نبود کاتالوگ های به صورت آلبوم های دستی و یا در هنگام خرید اینترنتی می توانید با دانلود رایگان کاتالوگ رنگ موی آلبورا از وب سایت ها مربوط به این برند با یک جست و جوی استفاده نموده و با طیف متنوعی از رنگ های این محصول آشنا شوید. 

عرضه مستقیم رنگ مو

عرضه مستقیم رنگ مولیست قیمت رنگ مو و سایر محصولات آرایشی مو

کالا  قیمت  کالا  قیمت 
قیمت رنگ البورا 
6000 تومان قیمت رنگ موی بیول  15000 تومان
قیمت رنگ موی بلگا  13000 تومان قیمت رنگ مو آتوسا رویال 15500 تومان
قیمت رنگ موی اوکیا  43700 تومان قیمت مواد فر آتوسا 
20000 تومان
قیمت رنگ مو جوو  25000 تومان قیمت اکسیدان 100 ml البورا  4000 تومان

کارخانجات تولید رنگ مو

کارخانجات تولید رنگ موکارخانجات تولید لوازم ارایشی مو علاوه بر این محصول به تولید اکسیدان و پخش عمده اکسیدان در کنار رنگ موها می پردازند، چرا که اکسیدان ها لازمه ی استفاده از رنگ مو و دکلره می باشند. اکسیدان ها نیز بنا به استفاده یآن در پایه های رنگی مختلف به سه درجه 6% ، 9% و 12% تقسیم بندی می شوند که به ترتیب برای پایه های تیره تا خیلی روشن مورد استقاده قرار می گیرند. اکسیدان ها در حجم های مختلف 100 میلی لیتری تا 4 لیتری برای مصارف شخصی افراد و یا استفاده در سالن های آرایشی تولید و عرضه می شوند. 

خرید رنگ مو موقت

خرید رنگ مو موقترنگ کردن مداوم مو، آسیب زیادی به مو ها می رساند و در نهایت موهایتان بسیار ضهیف خواهند شد. شما برای تنوع می توانید به صورت موقت موهایتان را به رنگ های مختلف رنگ کنید. 

رنگ موقتی عمل کردی شبیه رنگ مو های دائم دارد، اما بجای اینکه در کوتیکول مو نفوذ کند، روی آن قرار می گیرد. در واقع اینکه هیچ عملکرد شیمیایی واقعی در آن وجود ندارد، آن را به ساده ترین راه رنگ کردن مو تبدیل کرده است. رنگ های موقت، بهترین انتخاب برای موهایی است که قبلاً به رنگ روشن درآمده اند، آن هم به یک دلیل خوب، اگر شما موهایتان را دکلره کرده اید و کاملا سفید به نظر می رسد، معمولاً نتیجه این است که انگار رنگ را روی شیشه زده اید. اما اگر موهایتان را زرد کرده اید و یا سایه های طبیعی بلوند و یا قهوه ای روی مو هایتان قرار دارد، شما باید تئوری رنگ ها را در نظر بگیرید، و پیش بینی کنید این رنگ ها چه سایه ای رو موهایتان ایجاد می کنند، برای مثال رنگ آبی روشن، روی موهای روشنی که به سفیدی می زنند واضح به نظر می رسد، اما رنگ زرد در موهای بلوند، تبدیل بهیک سایه ی سبز یاقوتی می شود. 

بازرگانی فروش رنگ مو

بازرگانی فروش رنگ موآیا رنگ موی پادینا خوبه؟

رنگ موی پادینا از پر مصرف ترین رنگ موهای ایرانی است. این رنگ موی حاوی عصاره آلوئه ورا و ویتامین C، در شرکت LCW فرانسه فرموله شده و در ایران تولید می شود. این محصول با توجه به دارا بودن قیمت مناسب، پوشش و دوام قابل قبولی دارد در بین رنگ مو های داخلی جزء پرفروش ترین ها می باشد. به همین جهت مرکز پخش رنگ موی پادینا محصولات خود را در سراسر کشور عرضه کرده و نمایندگی خود را به اکثر فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی داده است. 

فروش رنگ مو به قیمت درب کارخانه

فروش رنگ مو به قیمت درب کارخانهفروش عمده رنگ موی پرستیژ به عنوان یک محصول پر کاربرد در سالن های آرایشی این مزیت را به همرا دارد که به قیمت کارخانه برای صاحبان انستیتوی زیبایی و آرایشگران تمام می شود. 

رنگ موی پرستیژ Prestige Hair Color محصولی محافظ در برابر اشعه ماوراء بنفش، عمیقاً به داخل مو نفوذ کرده و رنگی با دوام ایجاد می نماید. حاوی ویتامین E و C بوده که باعث لطافت موی سر می شود، از نظر اقتصادی با صرفه بوده و همچنین براقیت لازم را بعد از رنگ کردن به مو ها می دهد و این محصول در 80 طیف رنگی مختلف می باشد. 

تولید رنگ مو در حجم های مختلف

تولید رنگ مو در حجم های مختلفرنگ های مو مصارف زیادی دارند. استفاده در آرایشگاه ها رنگ مو های بیشتری را بنا به اقتضای کارشان می طلبد و از سوی دیگر مصرف شخصی افراد برا رنگ کردن موها به اندازه یک بار رنگ کردن کل مو ها کفایت می کند. بدین ترتیب تولیذ رنگ مو نیز در حجم های مختلفی صورت می گیرد تا نیاز همه ی مصرف کنندگان خود را به راحتی بر طرف کنند. محصول دیگری نیز در کنار رنگ مو های دائمی تولید می شود به عنوان رنگ های واریاسیون که خاصیت ضد قرمزی، ضد زردی و … را به رنگ موی نهایی می دهند و برای مصرف آن را با رنگ مو های مورد نظر ترکیب می کنند تا بیس و تناژ بهتری به رنگ مو بدهد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما