Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 14 in /home/adukbsor/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
قیمت روز اکسیدان ۴ لیتری - سنا

قیمت روز اکسیدان ۴ لیتری

از زمان های قدیم، به منظور بهبود زیبایی شناسی یا پوشاندن موهای خاکستری، برای تغییر رنگ طبیعی آن، مواد مختلفی برای مو استفاده می شده است. در تغییر رنگ داشتن محصولات با کیفیت و دانش پیشرفته ضروری است. اکسیدان یا پراکسید هیدروژن یکی از ای محصولت مهم است. قصد تهیه این ماده را دارید؟ جهت اطلاع از قیمت اکسیدان ۴ لیتری با ما تماس بگیرید.

قیمت روز اکسیدان ۴ لیتری

مشخصات انواع اکسیدان ۴ لیتری

مشخصات انواع اکسیدان ۴ لیتری رنگ موهای مد روز با گذشت سال ها تغییر زیادی کرده است. آیا می دانید که در قرن اول قبل از میلاد آیا گول موهای خود را به عنوان نشانه تمایز قرمز می کند؟ در حالی که ، در قرون وسطی ، موهای قرمز تصور می شد که نشانه جادوگری است. در حال حاضر ، بلوند رایج ترین رنگ جستجو شده است و به دنبال آن قهوه ای است. برای رسیدن به بندهای زیبا بلوند ، بسیاری از افراد به سمت پراکسید هیدروژن روی می آورند.

اکسیدان چیست؟

برای ایمن تر شدن پوست ما ، پراکسید هیدروژن استفاده شده برای سفید کردن موها بارها رقیق می شود. این ماده شیمیایی وارد ساقه مو می شود و اکسیژن را آزاد می کند و باعث تجزیه رنگدانه ها می شود. یک رنگ کننده دیگر به طور معمول در رابطه با پراکسید هیدروژن برای معرفی رنگ مورد نظر به مو استفاده می شود. آنها محصولاتی هستند که از نظر ما در استایل بسیار مهم هستند ، زیرا بدون این محصول ما نمی توانیم کار را در سالن مان تقویت کنیم تا سفید کننده یا کاربرد رنگ باشد.

حجم و درصد های مختلفی دارد. حجم به مقدار اکسیژن آزاد شده از فرمول اشاره دارد و درصد آن مقدار پراکسید خالص است که بطری در آن قرار دارد. هرچه جلد بیشتر باشد ، زمان موهای ما کوتاه تر می شود. در خط محصولات ما کرم پراکسید از حجم های زیر داریم.

برنامه های کاربردی

باید بدانید که پراکسید در هنگام انجام کار وظایف خاصی دارد. و دو مورد اصلی عبارتند از:

سفید کردن مو: برای رسیدن به سفید کننده ، باید مخلوطی از پودر سفید کننده و پراکسید ساخته شود. این ماده فعال کننده است و باید به زور مورد استفاده قرار گیرد تا محصول کار کند.

فعال کننده رنگ مو: به همین روش ، پراکسید با رنگ مخلوط می شود تا رنگ را در مو بگذارد ، باید به یاد داشته باشید که این فرآیندهای اختلاط فقط با تن های دائمی انجام می شود زیرا از تن های نیمه دائمی مستقیم استفاده می شود.

مراکز فروش اکسیدان ۴ لیتری

مراکز فروش اکسیدان ۴ لیتری مجموعه ما اقدام به ایجاد یک بازار فروش اکسیدان 4 لیتری با بهترین قیمت و کیفیت نموده است. مجموعه ما همواره در جهت بهبود کیفیت خدمات خود به مشتریان کوشیده است. در همین راستا ما بازار اکسیدان خود را غیر حضوری نموده ایم. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مجموعه و محصولات ما، استعلام قیمت اکسیدان، دریافت مشاوره تخصصی درباره این ماده و ثبت سفارش و خرید غیر حضوری و به صرفه اکسیدان مو 4 لیتری با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما